Hizmetlerimiz

Mersin Beyaz Eşya Servisi

Mersin Servis

Beyaz Eşya Servisi

Yaşam kalitesini artırmak isteyenler, yeni bir ev kuracağı zamanlarda bile kullanacakları beyaz eşyalarını belirleyerek bütçelerine uygun beyaz eşya alımına yöneliyor. TV’den buzdolabına, çamaşır makinesinden fırına kadar birçok ürünü seçerken uzun ömürlü kullanım için daha yüksek özelliklere sahip modeller satın alınmaya çalışılıyor. Ama zaman içerisinde ilk kullanım performansını kaybeden, yaşanabilecek fiziki sorunlarla arızalanarak tamir ihtiyacı duyan beyaz eşyalar da oluyor. Garanti süresi kapsamında üretici firmalar cihazların arızasını giderebiliyor. Ancak garanti süresi bitiminde tüketici için, işinde profesyonel olduğu kadar güvenilir olup daha uygun maliyet sunabilecek teknik servis seçeneklerine yönelim başlıyor.Mersin’de 25 yıllık tecrübesiyle beyaz eşya teknik servis çalışmaları yürütmekte olan firmamız Mersin Beyaz Eşya Servisi bu konuda her türlü desteği çok hızlı biçimde verebilmektedir.

mersin-beyaz-esya-servisi

Yılların getirdiği tecrübe, güler yüzlü servis hizmeti, sertifika sahibi tamir elemanları ile çalışma yürüten Mersin Beyaz Eşya Servisi, çağrı merkezine müşterilerden gelen bir telefon ile çalışmayı başlatır. Müşteri memnuniyeti ile sona erecek teknik servis hizmetlerimiz arasında arızalanan beyaz eşya için tamir edilmesi olsa da özellikle periyodik yıllık bakım, montaj gibi konularda da destek verilmektedir. Taşındığınız anlarda çamaşır ya da bulaşık makinesi montajını uzmanı ile gerçekleştirmeniz, sonradan yaşanacak olumsuzlukların da önüne geçmek anlamına geleceğini unutmamalısınız. Ayrıca talep edeceğiniz periyodik bakımlar ile hem olumsuz durumlara beyaz eşyanız için hazır olacak, hem buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerinizi daha performanslı ve sorunsuz kullanmanın önünü açacaksınız.

Bosch, Arçelik, Vestel, Beko Demirdöküm Samsung beyaz eşya modelleri Buderus Vaillant Winssman Eca, Maktek, Baymak, kombi modelleri Daikin. Mitsubishi, klima modelleri Toshiba, Reg, Regal. Rubenis, Protherm Ferrol, Simens, Ariston, Hotpoint  İndesit marka ve modelleri haricinde aklınıza gelebilecek her marka beyaz eşya teknik servisi olarak yeterlilik belgesine sahibiz. Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı beyaz eşya markalarının servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz beyaz eşya için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerin beyaz eşya teknik servisi hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen Mersin Beyaz Eşya Servisi, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Alacağınız hizmet ile, sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüme ulaşana beyaz eşyalarınıza ulaşacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Mersin Beyaz Eşya Servisi çalışması sonrasında beyaz eşyalarınızı yeni gibi kullanma olanağı elde edeceksiniz.